МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів
"Компетентнісний підхід до забезпечення якісної суспільно-гіманітарної освіти в умовах творення нової української школи"
1. Сало Іванна Кирилівна - керівник МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів, вчитель української мови та літератури, латинської мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
2. Захарова Олена Василівна - керівник МК класних керівників, вчитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель
.
3. Біла Надія Богданівна - вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.
4. Бурко Галина Володимирівна - вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії.
5. Синишин Лілія Любомирівна – вчитель української мови та літератури першої кваліфікаційної категорії.
6. шишук анна ярославівна - вчитель історії, правознавства, художньої культури другої кваліфікаційної категорії.
7. ТРИКУЛЕНКО ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА - КЕРІВНИК МК ВЧИТЕЛІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ ПРЕДМЕТІВ, ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА, ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
8. Фісунова Мирослава Мирославівна – ВЧИТЕЛЬ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА, КЕРІВНИК ВОКАЛЬНОГО ГУРТКА.
9.БУБНЯК ВІКТІЯ ЛЕОНІДІВНА – ВЧИТЕЛЬ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
МК вчителів природничо-математичного циклу предметів
"Використання сучасних освітніх технологій для формування життєвих компетентностей та розвитку критичного мислення учнів при вивченні предметів природничо-математичного циклу"
1. Гончарук Ірина Євгенівна - вчитель біології, екології, зв, основ здоров'я вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
2. Цура Оксана Степанівна – ДИРЕКТОР, голова методичної ради, вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
3. Вербинська Олена Степанівна – заступник директора з нвР, вчитель хімії, основ здоров'я вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
4. Повержук Романія Романівна - вчитель математики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
5. Сіра Віра Семенівна – вчитель фізики, природознавства, астрономії вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
6. Попова Олена Валеріївна - заступник директора з НвР, вчитель фізики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії.
7. Хорняк Тетяна Андріївна - вчитель географії, економіки вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
8. Кравець Ірина Теодорівна – керівник МК пРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ ПРЕДМЕТІВ, вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
9. Гавсоттер-Лясович Софія Андріївна - вчитель математики.
10. Боценюк Мар’яна Юріївна - вчитель математики.
’
11. ЗЮГАНОВ ЮРІЙ ІЛЛІЧ - ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ЗВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ, СТАРШИЙ УЧИТЕЛЬ.
12. Калинка Марія Іванівна - ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ.
МК вчителів іноземних мов
"Інтеграція новітніх технологій навчання для практичного здійснення міжкультурного спілкування та формування комунікативних компетенцій учнів"
1. Борак Ірина Петрівна - керівник мк вчителів іноземних мов, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
2. ПОЗНЯК АННА ГЕННАДІЇВНА - ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НВР, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
3. Степура Марія Любомирівна - вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії.
4. галабурда Наталія Ярославівна - вчитель німецької мови ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
5. Оленюк Уляна Валеріївна - ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.
6. Суханчак Христина Андріївна - ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.
7.Копач Оксана Павлівна - Вчитель англійської мови.
МК вчителів початкових класів
"Компетентнісний підхід до забезпечення особистісного розвитку дитини на засадах педагогіки партнерства"
1. ТРУШ УЛЯНА ПЕТРІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
2. БОНДАРУК ГАЛИНА ОЛЕГІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ, СТАРШИЙ УЧИТЕЛЬ.
3. Сайкевич КАТЕРИНА АНДРІЇВНА - голова МО, ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
4. Стефура Ольга Василівна - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
5. бОНДАРУК яРИНА яРОСЛАВІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
6. Хморук Марта Миколаївна - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, СПЕЦІАЛІСТ.
7. Майорчак Лілія Ігорівна - вчитель початкових класів, спеціаліст.
8. Слівінська олександра петрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст.
Івасик Наталя - практичний психолог.
Петрина Наталя Михайлівна - бібліотекар.