МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів

"Компетентнісний підхід до забезпечення якісної суспільно-гіманітарної освіти в умовах творення нової української школи"
1. Сало Іванна Кирилівна - керівник МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів, вчитель української мови та літератури, латинської мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_salo_0.jpg
2. Захарова Олена Василівна - керівник МК класних керівників, вчитель зарубіжної літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель
. /Files/photogallery/10472797_626837067429831_7343915386911173981_n.jpg
3. Біла Надія Богданівна - вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.
/Files/photogallery/thumbs_bila_z.jpg
4. Бурко Галина Володимирівна - вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії.
5. Синишин Лілія Любомирівна – вчитель української мови та літератури першої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/25.JPG
6. шишук анна ярославівна - вчитель історії, правознавства, художньої культури другої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/217.JPG
7. ТРИКУЛЕНКО ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА - КЕРІВНИК МК ВЧИТЕЛІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ ПРЕДМЕТІВ, ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА, ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
/Files/images/215.JPG
8. АНДРІЙЧУК ЯРИНА ІГОРІВНА – ВЧИТЕЛЬ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА, КЕРІВНИК ВОКАЛЬНОГО ГУРТКА.
9.БУБНЯК ВІКТІЯ ЛЕОНІДІВНА – ВЧИТЕЛЬ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.

МК вчителів природничо-математичного циклу предметів

"Використання сучасних освітніх технологій для формування життєвих компетентностей та розвитку критичного мислення учнів при вивченні предметів природничо-математичного циклу"
1. Гончарук Ірина Євгенівна - вчитель біології, екології, зв, основ здоров'я вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_goncharuk.jpg
2. Цура Оксана Степанівна – ДИРЕКТОР, голова методичної ради, вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/IMG_6001.JPG
3. Вербинська Олена Степанівна – заступник директора з нвР, вчитель хімії, основ здоров'я вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
/Files/photogallery/viber image258.jpg
4. Майорчак Надія Володимирівна - вчитель математики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
5. Кец Лілія Мирославівна - вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.
/Files/photogallery/thumbs_kets.jpg
6. Повержук Романія Романівна - вчитель математики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_poverzuk (1).jpg
7. Сіра Віра Семенівна – вчитель фізики, природознавства, астрономії вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_sira.jpg
8. Попова Олена Валеріївна - заступник директора з НвР, вчитель фізики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії.
/Files/photogallery/thumbs_.jpg
9. Хорняк Тетяна Андріївна - вчитель географії, економіки вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/thumbs_hornjak.jpg
10. Кравець Ірина Теодорівна – керівник МК пРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ ПРЕДМЕТІВ, вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
/Files/photogallery/247242_104052019689075_7092817_n.jpg
11. ЗЮГАНОВ ЮРІЙ ІЛЛІЧ - ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ЗВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ, СТАРШИЙ УЧИТЕЛЬ.
/Files/images/26.JPG
12.ПОКРОВЕЦЬКА ЮЛІАНА ВОЛОДИМИРІВНА - ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ.
13. Калинка Марія Іванівна - ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ.

МК вчителів іноземних мов

"Інтеграція новітніх технологій навчання для практичного здійснення міжкультурного спілкування та формування комунікативних компетенцій учнів"
1. Борак Ірина Петрівна - керівник мк вчителів іноземних мов, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
/Files/photogallery/23.JPG
2. ПОЗНЯК АННА ГЕННАДІЇВНА - ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НВР, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
/Files/photogallery/IMG_6810.JPG
3. Степура Марія Любомирівна - вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії.
4. галабурда Наталія Ярославівна - вчитель німецької мови ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.
/Files/photogallery/216.JPG
5. Маклагіна Ірина юрівна - вчитель англійської мови.
6.Чишинська-Глибович Ліліанна Ігорівна - ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.
7. Оленюк Уляна Валеріївна - ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.
8. Суханчак Христина Андріївна - ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

МК вчителів початкових класів

"Компетентнісний підхід до забезпечення особистісного розвитку дитини на засадах педагогіки партнерства"
1. ТРУШ УЛЯНА ПЕТРІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
/Files/photogallery/214.JPG
2. БОНДАРУК ГАЛИНА ОЛЕГІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ, СТАРШИЙ УЧИТЕЛЬ.
3. Сайкевич КАТЕРИНА АНДРІЇВНА - голова МО, ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
/Files/photogallery/27.JPG
4. Стефура Ольга Василівна - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
5. бОНДАРУК яРИНА яРОСЛАВІВНА - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, спеціаліст.
6. Хморук Марта Миколаївна - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, СПЕЦІАЛІСТ.
7. Дусан Ігор Степанович - ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, СПЕЦІАЛІСТ.
8. Слівінська олександра петрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст.
/Files/photogallery/213.JPG
Липка Наталя Михайлівна - практичний психолог.
Петрина Наталя Михайлівна - бібліотекар.
Кiлькiсть переглядiв: 1949