Повернутися до звичайного режиму

Привітання для випускників-2020 wym-1592978704742

Заяви для вступу прикріплені нижче.

/Files/images/ш.png

/Files/images/шшш.png

Увага! Освітній процес ПРИЗУПИНЕНО з 12 березня 2020 року.

План роботи вчителів у період призупинення освітнього процесу в ліцеї «Галицький»

/Files/images/n5666.jpg

1. Взяти до відома лист УО ДГП ЛМР від 12.03.2020 р.
2. Робота над створенням тематичних завдань за навчальними програмами відповідно до календарно-тематичного планування та розміщення їх на електронних ресурсах: Viber, SKYPE, Google Диск тощо.
3. Надання індивідуальних консультацій учням в режимі онлайн.
4. Самоосвіта (участь у вебінарах, онлайн-конференціях тощо).
5. Дотримання санітарно-гігієнічних норм.
Класні керівники відповідальні за організацію онлайн-зв'язку щодо тематичних завдань навчальних програм відповідно до календарно-тематичного планування та розміщення їх на електронних ресурсах: Viber, SKYPE, Google Диск, блог тощо.

Як захистити себе від коронавірусу wym-1584710820655

/Files/images/karantin2-scaled.jpg

ЗМІ про нас: Школярі ліцею "Галицький" готуються до щорічної тихої акції "Ангели пам’яті" wym-1582099281961

Підготовка до школи

Напрями підготовки:

- читання;
- письмо;
- математика;
- англійська мова.

Галерея "Підготовка до школи"

ПроЄкт "Лицем до STEAM" wym-1574196021695

/Files/images/Fotoram.io (1).jpg

Перший урок "Що означає бути гідним?"

/Files/images/Безымянный коллаж.jpg

Вчителі ліцею "Галицький" пройшли навчання в українсько-канадському проекті «Літній інститут— 2019»

Упродовж 5 днів у Львові відбувався українсько-канадський проект «Літній інститут — 2019», де понад 200 вчителів зі Львова та з України мали можливість повчитись кращих практик викладання та навчання у своїх колег з Канади. Цей проект — це навчання для шкільних команд, де канадські вчителі разом із нашими вчителями-експертами говорили про інтерактивні форми роботи в освіті.

Галерея "УКРАЇНСЬКО-КАНАДСЬКОМУ ПРОЕКТІ «ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ— 2019»"

Цього року наші учні знову брали участь у проекті обміну українсько-польською молоддю, яка відбулась у Бєщадах.

Галерея "Програма обміну українсько-польською молоддю у Бєщадах"

***

Учні нашої гімназії брали участь у програмі обміну українсько-польською молоддю "Академія молодого реставратора". Львів-Торунь-Устрики Горішні (28.09.2016 – 10.10.2016)

Галерея "Програма обміну українсько -польською молоддю "Академія молодого реставратора""