Повернутися до звичайного режиму

Вітаємо переможців

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2019-2020 н.р.

Перейму Софію Ярославівну 3(7)-А клас - ІІІ місце

Феденяк Юлію Степанівну 7(11)-А клас - ІІІ місце

ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з учнівської мови ім. Петра Яцика 2019-2020 н.р. Галицького району м. Львова

Сомову Уляну Віталіївну 2(6)-А клас – І місце

Гродзіцьку Софію Андріївну 3-а клас – ІІ місце

Команда ліцею "Галицький" (Гарасим Данило, Єдинак Дарина, Атаманюк Анна) здобула ІІІ місце на шаховому турнірі Шкільної Ліги Галицького району. Тренер - Гульчевський Любомир.

/Files/images/ШАХ.jpg

ВІТАЄМО Данила Гарасима, який здобув ІІІ місце на індивідуальному заліку у шаховому турнірі Шкільної Ліги Галицького району.

/Files/images/Ш2.jpg

Проект "Лицем до STEAM" wym-1574196021695

/Files/images/Fotoram.io (1).jpg

Перший урок "Що означає бути гідним?"

/Files/images/Безымянный коллаж.jpg

Вчителі ліцею "Галицький" пройшли навчання в українсько-канадському проекті «Літній інститут— 2019»

Упродовж 5 днів у Львові відбувався українсько-канадський проект «Літній інститут — 2019», де понад 200 вчителів зі Львова та з України мали можливість повчитись кращих практик викладання та навчання у своїх колег з Канади. Цей проект — це навчання для шкільних команд, де канадські вчителі разом із нашими вчителями-експертами говорили про інтерактивні форми роботи в освіті.

Галерея "УКРАЇНСЬКО-КАНАДСЬКОМУ ПРОЕКТІ «ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ— 2019»"

Цього року наші учні знову брали участь у проекті обміну українсько-польською молоддю, яка відбулась у Бєщадах.

Галерея "Програма обміну українсько-польською молоддю у Бєщадах"

***

Учні нашої гімназії брали участь у програмі обміну українсько-польською молоддю "Академія молодого реставратора". Львів-Торунь-Устрики Горішні (28.09.2016 – 10.10.2016)

Галерея "Програма обміну українсько -польською молоддю "Академія молодого реставратора""