Ліцей "Галицький" має новий сайт за посиланням wym-1642749514724


Підготовка до школи

Напрями підготовки:

- читання;
- письмо;
- математика;
- англійська мова.

Шкільні будні у ліцеї «Галицький"

ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ ПО ЗАКРІПЛЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ліцею

/Files/images/зображення_viber_2021-06-22_15-15-18.jpg /Files/images/зображення_viber_2021-06-22_15-15-33.jpg

Про зарахування учнів до 1 класу по закріпленій території обслуговування

/Files/images/122.png

Оголошення

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Ліцей "Галицький" проводиться набір дітей у групу короткотривалого перебування для підготовки у перший клас. Навчання безкоштовне. Заяви приймаються щодня з 10.00 до 15.00 год.

/Files/images/Без імені2.png


Серпнева зУстріч учителів ліцею 27.08.2020 року

Для педагогів ліцею "Галицьки" перший дзвоник уже пролунав. 27.08.2020 року в «Зеленому кафе» на шкільному майданчику відбулась серпнева зустріч ("не педрада") учителів ліцею. Під методичним супроводом заступника директора з НВР Олени Вербинської учасники зустрічі створили живу "мережу" обміну думками та ідеями щодо напрямків освітнього процесу в новій реальності, розширили та поглибили колективні знання інноваційними практиками. Педагогічний інтерактив у міні-групах «Кольорові парасольки» успішно провели: Ірина Гончарук («Здоров'я та безпека»), Лілія Синишин («Мова і комунікація»), Романія Повержук («STEM і математика»), Анна Шишук («Освітня доброчесність»), Ольга Стефура («НУШ і компетенції»), Наталія Липка («Емпатія у спілкуванні»), Юлія Карагаєва («Театральна педагогіка»), Олена Захарова («Стоп булінг!»). Музичне привітання Ігоря Дусана створило гарний настрій та налаштувало на проведення першого уроку з учнями: «Україна починається з мене». У «Зеленому кафе» після довгої вимушеної перерви радо зустрілись: Успішні практики, Професіонали, Сучасні вундеркінди, Юні науковці, Креативні учні, Лідери, Генератори ідей і Переможці. І, звичайно, усі були, є і будуть частиною чудової учительської команди.


Галерея "Cерпнева зустріч учителів ліцею. 27.08.2020 р."


ПроЄкт "Лицем до STEAM" wym-1574196021695

/Files/images/Fotoram.io (1).jpg

Перший урок "Що означає бути гідним?"

/Files/images/Безымянный коллаж.jpg

Вчителі ліцею "Галицький" пройшли навчання в українсько-канадському проекті «Літній інститут— 2019»

Упродовж 5 днів у Львові відбувався українсько-канадський проект «Літній інститут — 2019», де понад 200 вчителів зі Львова та з України мали можливість повчитись кращих практик викладання та навчання у своїх колег з Канади. Цей проект — це навчання для шкільних команд, де канадські вчителі разом із нашими вчителями-експертами говорили про інтерактивні форми роботи в освіті.


Галерея "УКРАЇНСЬКО-КАНАДСЬКОМУ ПРОЕКТІ «ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ— 2019»"


Цього року наші учні знову брали участь у проекті обміну українсько-польською молоддю, яка відбулась у Бєщадах.

Галерея "Програма обміну українсько-польською молоддю у Бєщадах"

***

Учні нашої гімназії брали участь у програмі обміну українсько-польською молоддю "Академія молодого реставратора". Львів-Торунь-Устрики Горішні (28.09.2016 – 10.10.2016)


Галерея "Програма обміну українсько -польською молоддю "Академія молодого реставратора""