Музейний урок "Вивчення другорядних членів речення крізь призму творчості Т.Г. Шевченка”

Синишин Лілія Любомирівна, вчитель української мови та літератури НВК “Школа-гімназія “Галицька" у жовтні 2014 р. у Національному музеї ім. А. Шептицького провела музейний урок на тему: “Вивчення другорядних членів речення крізь призму творчості Т.Г. Шевченка” для учнів 4(8)-Б класу.

Галереї "Музейний урок"

Музейний урок з української мови та інформатики

28.11.2016 у 1(5)-А класі проведено музейний урок з української мови та інформатики. Урок проводився у Музеї визвольної боротьби України, відділ Львівського історичного музею, вул. Лисенка, 23-а. Вчиттелі Бурко Г.В., Кравець І.Т.
Тема уроку. Правила написання листа за допомогою текстового редактора.
Мета уроку: навчити школярів писати лист, використовуючи текстовий редактор; сформувати вміння та навички написання листів; розвивати уяву, логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів, уміння висловлювати думки, моделювати ситуацію; виховувати культуру, дисципліну, любов до рідного краю,зацікавленість до вивчення предметів інформатики та української мови в музейних умовах при розгляді експозиції.
Тип уроку: засвоєння нових знань,формування вмінь і навичок.
Форма уроку. Урок – рольова гра

Галерея "Музейний урок"

Інтегрований урок української літератури та хімії : "Іван Труш та Іван Франко". 6(10)-А клас. 2017 р.

9 лютого 2017 року в Художньо-меморіальному музеї Івана Труша для учнів 6(10)-А класу проведено інтегрований урок української літератури та хімії на тему: "Іван Труш та Іван Франко". (Вчитель української мови та літератури Ліля Синишин та вчитель хімії Олена Вербинська). Літературну та мистецьку спадщину видатних постатей Івана Франка та Івана Труша, залишену нащадкам через слово та фарби, зуміли поєднати в рамках уроку його організатори та учасники. Ми щиро вдячні науковим працівникам художньо-меморіального музею Івана Труша за надзвичайно цікаву екскурсію експозиціями та плідну співпрацю в рамках організації та проведення уроку. Дякуємо і нашим колегам Олені Захаровій та Іванні Сало за підтримку та участь у заході.

Галерея "Інтегрований урок української літератури та хімії "Іван Труш та Іван Франко". 6(10)-А клас. 2017 р."

Музейний урок з хімії та основ здоров’я. 10.03.2017 р. 4(8)-А клас

Музейні уроки відкривають нове бачення шкільних предметів та пробуджують інтерес до їх поглибленого вивчення! На таких інтегрованих уроках поєднується розвага і навчання у доступній для дітей формі. Кращої можливості для інтеграції хімії та основ здоров’я, ніж як в інтерактивному музеї "D.S.Таємна аптека", що на площі Соборній,1 просто не знайти! Гімназисти 4(-8)-А класу НВК "Школа-гімназія "Галицька" щиро дякують помічнику таємного аптекаря за допомогу у проведенні секретних експериментів та виготовленні ліків із усім знайомих лікарських трав. А ще за дуже цікаву екскурсію в давній фармацевтичній лабораторії.

Галерея "Музейний урок з хімії та основ здоров’я. 10.03.2017 р. 4(8)-А клас."