Музейний урок хімії в інтерактивному просторі "Таємна аптека". 3(7)-Б клас. 01.10.2021р.

У рамках реалізації освітнього проєкту "Сучасні підходи у вивченні хімії" в інтерактивному музеї "Таємна аптека" був проведений учителем хімії Оленою Вербинською музейний урок для учнів 3(7)-Б класу ліцею "Галицький" з теми "Чисті речовини та суміші". Учні ліцею дізнались про історію медичної та фармацевтичної справи середньовічного Львова, узагальнили свої знання з тем: «Короткі відомості з історії хімії», «Фізичні властивості речовин. Як вивчають речовини. Спостереження й експеримент в хімії», ознайомились із зразками «чистих речовин» та «сумішей», розвинули вміння розрізняти ці поняття, їх подібності та відмінності. Розкрили практичне значення сумішей та їх основних способів розділення, зокрема при виготовленні рецептів лікарських засобів.