Новорічні та Різдвяні святкування у гімназії

17 грудня, в рамках загальношкільних зборів, відбулося дійство «Вечорниці у світлиці», яке розпочало святкування Різдва Христового у гімназії.

Захід підготували і провели випускники, гімназисти 7-А класу,на чолі з заступником директора Оленою Поповою з залученням усіх вихованців закладу.

18 грудня до наймолодших вихованців завітав Святий Миколай. Свято організували гімназисти 5(9)-А класу. Учні 1-4 класів розповідали вірші та співали пісні, за що отримали подарунки

В гімназії напередодні Нового 2016 року учні 3-а класу під керівництвом кл. керівника Стефури О.В. та музичного керівника Фісунової М.М. презентували учасникам навчально-виховного процесу сучасну інтерпретацію новорічної казки «Дванадцять місяців». У постановці використані авторські діалоги, пісні, яскраві та незабутні костюми. У казці все можливо. Пустіть казку в своє життя, і вона поділиться із Вами своїми дивами. З Новим роком друзі.