Зустріч педагогічного колективу та учнів з начальником сектору ювенальної превенції Галицького ВП

Сьогодні, 24.02.2016 р., відбулася зустріч вчительського колективу з начальником СЮП Галицького ВП ГУНП у Львівській обл. майором поліції Р. Козубом., на якій пан Роман дав рекомендації педагогам з огляду на права дитини, нагадав і про обов’язки та правову відповідальність педагогів за життя та безпеку вихованців під час навчально-виховного процесу в стінах закладу. Разом з тим дав рекомендації, як не вскочити в халепу при спілкуванні з батьками, коли ті перевищують свої права у спілкуванні з наставниками своїх дітей та адміністративно-обслуговуючим персоналом школи, провів профілактичну бесіду з учнями 4-5 (8-9) гімназійних класів.

/Files/photogallery/732/IMG_0691(1).JPG