Флешмоб «Вони такі ж, як і ми!»

23 березня, о 14. 30 год. на Площі Ринок відбувся флешмоб – «Вони такі ж, як і ми!».Захід відбувся на підтримку спільного проекту Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва та ЛКП «Лев» – вистави «DOGS». В ньому взяли участь гімназисти 3-А, 4-А, 5-А та 5-Б класів нашого закладу та учні ще кількох шкіл міста.

Чому на вулицях є безпритульні тварини? Відповідь проста – хтось їх позбувся, от вони й стали безхатченками. «Прагнемо донести до людей – домашній улюбленець це не лише забавка, а ще відповідальність (годівля, постійні прогулянки, прибирання і таке інше). Перші ніж завести домашнє звірятко – добре зважте аби потім не виникало бажання позбутись», –говорили учасники. Під час флешмобу були відзняті персональні коментарі учасників заходу для соціального ролику. Флешмоб «Вони такі ж, як і ми!» – спільна акція учнівського парламенту м. Львова та компанії «Культурне місто».