Гімназист 3-А класу Дудій Ростислав став переможцем в номінації інформатика Міського учнівського конкурсу науково-дослідних робіт з інформатики та математики.

Гімназист 3(7)-А класу Дудій Ростислав став призером(ІІІ місце у номінації "Інформатика" ) Міського учнівського конкурсу науково-дослідницьких робіт з математики та інформатики для учнів 9-11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м.Львова, який проводиться на базі Львівської гімназії "Євшан". Робота Ростислава "Генетичний алгоритм", виконана під керівництвом вчителя інформатики Кравець І.Т., була присвячена застосуванню алгоритмів самоорганізації. В роботі за допомогою ГА було розв'язане Діафантове рівняння. З презентацією роботи можна ознайомитися в розділі Про школу. Досягнення.