Свято Букваря

1 квітня в нашій школі відбулося традиційне свято для першокласників - Свято Букваря, яке з учнями 1-а та 1-б класів провели: вчителька 1-Б класу Катерина Андріївна Іванська, вчителька Божена Євгенівна Янкевич, вчителька музики Мирослава Мирославівна Фісунова. На святі були присутні: директор Оксана Степанівна Цура, заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Орестівна Чайковська-Стецьків, педагоги, батьки, бабусі та дідусі першокласників, гості. Учні 1-их класів закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – буквар. Тому на святі "Казковий Буквар" вони були дуже горді та поважні. Як дзвіночки лунали вірші та пісні дітей про таку дорогу для кожного першокласника книжку – Букварик. На цей захід завітали незвичайні гості, а саме - Листоноша, Циганка, пані Шапокляк, Баба Яга, Плакса, Пеппі Довга Панчоха, Букварик та нові підручники: Читанка, Рідна мова, Математика, які привітали першокласників із цією надзвичайною подією. На кінець першокласники подарували всім присутнім танець.

Кожен першокласник отримав Подяку від Букварика за сумлінне навчання, в якій зазначено: "Ми успішно закінчили навчальний рік і навчилися читати і писати".

/Files/photogallery/732/DSC_0257.JPG

Фотографії "Свято Букваря", в розділі ГАЛЕРЕЯ.ДОКУМЕНТИ - шкільне життя