В НВК відкрилася мовна школа "Lviv Kids".

1 червня на базі НВК "Школа-гімназія"Галицька" відкрилась мовна школа "Lviv Kids". На урочистій Академії зібралось 85 учнів (6 груп). Урочистість розпочалась з молитви і Божого благословення сестри Василії. Привітати учнів мовної школи прийшли також ансамбль "Горличка", студія "Фокстрот" із "Віденським вальсом", музичний гурток "Котики" та учасниця гурту-балету "Blue" Добробольська Н.

З побажаннями гарного відпочинку та навчання виступили методист НМЦО м. Львова Матис С. та директор табору мовної школи, вчитель НВК Гончарук І. Завершилась Академія представленням кожної групи (газета та речівка). Також діти мали змогу проявити свою творчість у малюнках на асфальті, присвячених Міжнародному дню захисту дітей