Міжпредметна науково-практична конференція серед учнів 5-10-х класів гімназії «Україна і світ: діалог мов та культур», присвячена відзначенню 160-річчя від дня народження Івана Франка», що відбулася 2 березня 2017 року в НВК "Школа-гімназія "Галицька"

Надзвичайно цікавими та змістовними були доповіді учасників: гімназистів 1(5)-6(10)-х класів та вчителів закладу згідно тематики та роботи секцій міжпредметної конференції.

Дослідницька робота гімназистів та вчителів:

"Українські назви на географічних картах світу" - Гарасим Юрій, гімназист 6-А класу, Тетяна Хорняк, вчитель географії.

- "Життєвий шлях Івана Франка у цифрах" - Цілуйко Діана, Клисько Анастасія, гімназистки 3-А класу, Надія Майорчак, вчитель математики.
- "Долі нащадків Каменяра через призму особистості Івана Франка: сина, чоловіка, батька"- Дяченко Вікторія, учениця 11 класу СЗШ № 96, Наталя Бідник, завідувач відділу освітніх технологій НМЦО м. Львова, вчитель біології СЗШ № 96.
- "Іван Франко про реформування школи і сучасність" - Олена Вербинська, заступник директора з НВР, вчитель хімії.
- "Лінгвокомунікативний простір мовної особистості Івана Франка" - Іванна Сало, вчитель української мови та літератури.
- "Коли ще звірі говорили" (Іван Франко)- Бехта Оксана, Ратушна Дарина, Тарусін Данило, гімназисти 2-А класу, Ірина Гончарук, вчитель біології.
- "Іван Франко у Львові". Пендерецька Софія, гімназистка 6-А класу, Ліля Синишин, вчитель української мови та літератури.
- "Львів у житті Івана Франка" - Личук Оля, Бігальська Божена, гімназистки 4-А класу, Галина Бурко, вчитель української мови та літератури.
- "Іван Франко і Гуцульщина" - Леся Луців, вчитель історії.
- "Перекладацька діяльність Івана Франка" - Сеник Софія, Когут Христина, Сеїк Анна, Горпинюк Мар'яна, гімназистки 3-А класу, Марія Степура, вчитель англійської мови.
- "Лис Микита" Івана Франка і "Райнеке-лис". Генеологія поеми та її зв'язок з твором Й.В. Гете» - Наталя Галабурда, вчитель німецької мови.
- "Іван Франко і антична спадщина" -Наталя Віхоть, вчитель німецької мови.
- "Південно-слов'янська тема у працях Івана Франка" - Василина Забава, вчитель історії.
-"Іван Франко і Андрей Шептицький" - Собко Юля, гімназистка 6-А класу, Галина Дільна, вчитель християнської етики.

- "Вишиванка як маркер національної ідентичності в родині Івана Франка" - Тетяна Трикуленко, вчитель трудового навчання.

- "Пісне, моя ти сердечна дружино, Серця відрадо в дні горя і сліз…" – Гнилицька Олена, гімназистка 1-А класу, Мельник Данило, гімназист 4-А класу, Мирослава Фісунова, вчитель музичного мистецтва.