День Соборності України. 2021 р.

З 25 січня до 31 січня 2021 р. у ліцеї "Галицький" були проведені заходи до Дня Соборності України.

Учні 1 – 4 класів взяли участь в акції "Що для мене Україна?" Діти на паперових долоньках синього та жовтого кольорів писали, що для них означає Україна. Долоньки прикріпляли на власноруч виготовлену картку України.

Для школярів 1(5) – 7(11) класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування:«Я люблю Україну», «Що для мене Україна?». Важливим елементом кожної виховної години було те, що учні виконували пісні про Україну.

Учні 2(6)-А класу та 4(8)-А класу виконували пісню "Україна" Тараса Петриненка.

Учні 3(7)-А класу виконували пісню "Україна – це ти" Тіни Кароль.

Заходи, проведені упродовж цього тижня, дають можливість зрозуміти те, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти поставленої мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України.