Мова - душа кожної національності, її святощі, її національний скарб. (І.Огієнко)

21 лютого в НВК "Школа-гімназія "Галицька" відбулись педагогічні читання приурочені відзначенню Міжнародного дня рідної мови. І.К.Сало, вчитель української мови та літератури, латинської мови, керівника МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів розпочала із вступного слова на тему "Переклад - надзвичайно різноманітна царина, своєрідне й унікальне творче диво" .

2. Шлях крізь терни: походження української мови" (Г.В.Бурко, вчитель української мови).

3.Книжки мають свою долю. Іван Федорович "Буквар" (А.-М.Сеїк, учениця 4(8)-А класу).

4.Конституція Пилипа Орлика (переклад з латинської мови Трофимука М.С., історика, філолога) (А.Я.Шишук, вчитель історії).

5. Зірки, що світяться крізь століття. Українська перекладацька школа; трагедія доль та велич звершень (Л.Л.Синишин, вчитель української мови та літератури).

6. Переклад - унікальний вид мистецтва. Роксолана Зорівчак про традиції української перекладацької школи, про удосконалення засобів вираження української мови (І.П.Борак, вчитель англійської мови).

7. Андрій Содомова "Від слова до серця, від слова - до серця" (М.Трикуленко, студентка ЛНУ ім. І.Франка, кафедра "класична філологія".