На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме: учні 2(6)-А - 7(11)-А класів.
Для того, щоб уроки проходили у звичному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність.
Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.
Дітям уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче, можна було трішки розслабитися, отримати нові враження, познайомитися з «молодими вчителями», які вклали у свої уроки не тільки набуті знання, але й частинку душі.

Галерея "День учнівського самоврядування 25.10.2019 р."