Валентинки дуже актуальний подарунок на День Святого Валентина не лише людині, до якої відчувається симпатія, але й другу чи батькам.

Дитячі валентинки, придумані та зроблені своїми руками, завжди будуть радувати матусь, бабусь, татів та вчителів. На відміну від дорослих, дитина може зробити іграшку з будь-чого: з паперу, картонної коробки, кришечки, тканини, ниточки, одними словом, з усього. І найцікавішим є те, що такі іграшки є іноді навіть набагато цікавіші за ті, що були куплені. Тому, коли мова йде про створення подарунку дитиною, то тут дитячій фантазії немає меж.

Учні 1, 3 та 5 класів НВК "Школа-гімназія "Галицька" втілили свою фантазію у валентинках англійською мовою. Погляньмо що у них вийшло!

Галерея "Valentine's day. (2018)"