STEAM-проект «ЕНЕЇДА», присвячений відзначенню 250 роковин від дня народження Івана Котляревського - зачинателя нової української літератури. 28 жовтня 2019 року

wym-1573891770931

/Files/images/Fotoram.io (1).jpg

Перший урок "Що означає бути гідним?"

/Files/images/Безымянный коллаж.jpg

Вчителі ліцею "Галицький" пройшли навчання в українсько-канадському проекті «Літній інститут— 2019»

Упродовж 5 днів у Львові відбувався українсько-канадський проект «Літній інститут — 2019», де понад 200 вчителів зі Львова та з України мали можливість повчитись кращих практик викладання та навчання у своїх колег з Канади. Цей проект — це навчання для шкільних команд, де канадські вчителі разом із нашими вчителями-експертами говорили про інтерактивні форми роботи в освіті.

Галерея "УКРАЇНСЬКО-КАНАДСЬКОМУ ПРОЕКТІ «ЛІТНІЙ ІНСТИТУТ— 2019»"

Цього року наші учні знову брали участь у проекті обміну українсько-польською молоддю, яка відбулась у Бєщадах.

Галерея "Програма обміну українсько-польською молоддю у Бєщадах"

***

Учні нашої гімназії брали участь у програмі обміну українсько-польською молоддю "Академія молодого реставратора". Львів-Торунь-Устрики Горішні (28.09.2016 – 10.10.2016)

Галерея "Програма обміну українсько -польською молоддю "Академія молодого реставратора""